POSITION

Name

Country

Phone

Email

SHERUTNO (HUCHO) KOMISARI/ HIGH COMMISSIONER

Aleksandr Filipov

Bulgaria

Tel. 00359 877 434141


agroprom@abv.bg



VASH EDUKACIJA / EDUCATION

Kujtim Pacaku

Kosovo

Tel. 00377 44 389470

 kpacaku@yahoo.com


Jozek Horvat

Slovenia

Tel. 00386 40 227215

jozekhorvat.muc@gmail.com

VASH KULTURA/ CULTURE

Roman Grokholskii

Russia

Tel. 007926 836 35 09

romanlotvo@yandex.ru


Istvan Kvik

Lithuania

Tel. 00370 63721575

sareroma@takas.lt


VASH HUMAN RIGHT/MANUSHIKANO CHACHIPEN

Roksana Rudeviča

Latvia

 Tel. 00371 29964592

roksana.rudevica@gmail.com


VASH E ROMANI CHIBAKI CHACHIPEN (PRAVO)/ ROMANI LANGUAGE RIGHTS

Marcel Courthiade

France

Tel. 0033 685 119980

fr2emc@gmail.com

VASH  ROMANI CHIB/ ROMANI LANGUAGE

Valdemar Kalinin

UK

Tel. 0044 7713 308489

v.kalinin@btopenworld.com

VASH EAST EUROPA TAJ ASIA

Aleksandr Torohov

Russia

Tel. 0079207150454


alexanderrrrrr@gmail.com

VASH AUSTRALIA TAJ NEV ZELAND

Estref Abduramanoski

Australia

Tel. 0061 89349 8276

estref@email.com

VASH CENTRALNO TAI SOUTH EUROPA

Bajram Osmani

Italy

Tel. 0039 239 23888

bairam.osmani@hotmail.it

VASH  INFORMACIJA

Valery Novoselsky

Israel

Tel. 0o97 254 7878797


valery_novoselsky@yahoo.com

VASH  USA TAI CANADA

Barry A. Fisher

USA

Tel: 0031 0612 8003

bfshr557@gmail.com

VASH ECONOMICA


Ilia Kostov Trifonov


Bulgaria

Tel: 00359 897 40 80 03

 Ika_bg@abv.bg

VASH FINANSI

 Mihai Gheorghe  Nedelcu

 Romania

Tel: 0040799625852

 ceirsibiu@gmail.com

PRESIDIUM OF  IRU CABINET OF  IRU
  1. Normunds Rudevics,  The President
  2. Stanislav Stankiewicz, Head of Parliament
  3. Juan De Dios Ramirez Heredia, Vice President for external affairs
  4. Karol Kazimierz Kwiatkowski, Vice President, Economy
  5. Ioan-Gruia Bumbu, General Secretary of IRU
  6. Vadim Bariev , Head of  IRU Court
  7. Vasile Drangoi, Treasurer
  8. Aleksandar Hristov Filipov , High Commissioner
  9. Wiktor Famulson, Honorary President of IRU


  1. Juan De Dios Ramirez Heredia, Spain
  2. Bumbu Ioan Gruia, Romania
  3. Veljko Kajtazi, Croatia
  4. Kujtin Pacaku ,Kosovo
  5. Dragoljub Ackovic, Serbia
  6. Isvanas Kvik, Lithuania
  7. Marcel Courthiade, France
  8. Jožek Horvat, Slovenia
  9. Stanko Baranja, Slovenia
  10. Nadezhda Demeter, Russia
  11. Vladimir Kutenkov, Russia
  12. Vadim Bariev, Russia
  13. Alexander Bariev ,Russia
  14. Roman Grokholskii, Russia
  15. Artur Gomonov, Belarus
  16. Alexander Kozlovsky , Belarus
  17. Petro Grygorichenko, Ukraine
  18. Petro Burlachenko, Ukraine
  19. Vasile Drangoi, Moldova
  20. Veorika Drangoi, Moldova
  21. Corneliu Drangoi, Moldova
  22. Aleksandar Filipov, Bulgaria
  23. Estref Abduramanoski, Australia
  24. Stanislaw Stankiewicz, Poland
  25. Karolina Kwiatkowska, Poland
  26. Karol Kwiatkowski , Poland
  27. Barjam Osmani, Italy
  28. Valdemar Kalinin ,United Kingdom (UK)
  29. Veerendra Rishi, United Kingdom (UK)
  30. Phien O’Reachtigan , United Kingdom (UK)
  31. Valery Novoselsky, Israel
  32. Raisa Bielenberg,  Norway
  33. Natalia Bielenberg,  Norway
  34. Aleco Bielenberg,  Norway
  35. Zalina Dabla,  Estonia
  36. Roman Lutt, Estonia
  37. Dev Bhardwaj, India
  38. Nezdet Mustafa, Macedonia
  39. Ferki Demitrovski, Macedonia
  40. Erdzan Memedov,  Macedonia
  41. Martin Miloshevski,  Macedonia
  42. Todor Motto, Sweeden
  43. Laszlo Balogh, Hungary
  44. Roby Lakatosh, Belgium
  45. Viktor Famulson,  Sweeden
  46. Spinelli Gennaro, Italy
  47. Spinelly Santino,  Italy
  48. Slodana Bulin, Serbia
  49. Tula Akerlund . Finland
DELEGATES OF THE 9th IRU Congress